Rekonštrukcia domu a bytu , murárske práce a  stavby domov

 

 

Naša spoločnosť sa špecializuje na všetky možné murárske , stavebné , maliarske , elektroinštalačné , vodoinštalatérske , sadrokartonárske , zatepľovacie , kamenárske , zemné , búracie , kúrenárske , remeselné a rekonštrukčné práce malého , stredného aj väčšieho rozsahu.

 

Najčastejšie realizujeme čiastočnú alebo kompletnú rekonštrukciu bytu a domu , stavby domov od základu alebo akékoľvek murárske a iné stavebné , rekonštrukčné a remeselné práce menšieho alebo väčšieho rozsahu :

 

Rekonštrukcia kúpeľne , bytového jadra , bytu , domu , chaty , kuchyne

Akékoľvek aj malé / od 50 Eur / murárske , stavebné a iné remeselné práce vrátane vody , elektriky a kúrenia

Stavby rodinných domov od základu až po strechu

Kompletné rekonštrukcie elektroinštalácie , vodoinštalácie , plynu a kúrenia

Maliarske práce všetkého druhu

Všetky exteriérové práce : Stavba plotu , Pokládka zámkovej dlažby

Zemné , výkopové a terénne práce

Menšie murárske a iné stavebné , obkladačské práce : Pokládka obkladu , dlažby , sieťkovanie , omietky , fasády

Sanácie vlhkých stien , pivníc , základov rodinných domov 

Podrezávanie domov , injektáž múrov proti vzlínajúcej vlhkosti , sanačné a sušiace omietky , tekutá hydroizolácia

Kamenné ploty , kamenné obklady , kamenné dlažby, oporné múry z kameňa , kamenný koberec

Podbetónovanie základu domu , spevnenie základu rodinného domu , podkopanie základu rodinného domu

Stavba schodov z kameňa , betonáž schodov 

Hydroizolácia základov , hydroizolácie pivnice , hydroizolácia stien , hydroizolácie striech

Epoxidové podlahy , liate podlahy a potery betónové , potery s liaporom / liapor mix

3D podlahy a 3D obklady , 3D tapety

Benátsky šťuk , šlachtené omietky , dekoračné omietky , marocký šťuk

Montáž sadrokartónov , sadrokartónové niky , sadrokartónové rampy

 

a iné činnosti...

 

 

 

Cenníky našich prác :

 

Cenník murárskych prác

Cenník stavebných prác

Cenník rekonštrukcie bytu

Cenník rekonštrukcie kúpeľne

Cenník rekonštrukcie bytového jadra

 Cenník maliarskych prác 

Cenník obkladačských prác

Cenník elektroinštalačných prác

Cenník inštalatérskych prác

Cenník klampiarskych prác

Cenník zatepľovacích prác

Cenník búracích prác

Cenník sadrokartónových prác

Cenník zemných prác

Cenník výkopových prác

 

 

S radosťou vykonáme aj menšie zákazky

 

Práce vykonávame hlavne v okresoch : 

 Bratislava , Senec , Pezinok , Trnava , Nitra , Dunajská Streda , Malacky , Galanta a v prípade väčšej zákazky aj po celom Slovensku aj v Zahraničí : Rakúsko , Maďarsko v prípade väčšej zákazky.

 

Obhliadka zákazky je ZADARMO a nezáväzne !!!

 

 

 

 

 

 

Sme moderná spoločnosť, ktorá dokáže dynamicky realizovať priania zákazníka a vytvoriť zákazku k plné spokojnosti.
Plánujete stavbu alebo rekonštrukciu ? Je ten správny čas zvážiť prípravu stavby
Robíme  bežné stavebné práce, opravy a rekonštrukcie v bytovej, priemyslovej  výstavbe. Robíme  dlažby, obklady, zemné práce, terénne úpravy, oplotenie objektov . Ponúkame novostavby i rekonštrukcie domou  a bytov , domy i nízkoenergetické rodinné domy na kľuč, základové dosky, izolácie, zatepľovanie a zateplenie fasád, bytové jadrá, kúpeľne, obklady, dlažby, zámkové dlažby. Robíme sadrové a brizolitové omietky, obkladačské práce. Sadrokartóny, podlahy, kazetové stropy, priečky. Projekty, rozpočty stavieb, inžinierska činnosť, stavební dozor. Strechy ploché i šikmé, pokrývačské, murárske, maliarske práce. Voda, kanalizácia, kúrenie.
Náš profesionálny tým pracovníkov  a projektantov pri realizácií  rekonštrukcie kúpeľne, rekonštrukcie kuchyne a rekonštrukcie bytového jadra kladie dôraz na individuálny prístup k našim zákazníkom a ponúkame riešenie  šité na mieru podľa Vašich prianí a požiadaviek.

Spoľahnite  sa  aj Vy na profesionálne služby našej  spoločnosti a naše dlhoročné  skúsenosti, rovnako ako  nespočetne veľa  spokojných zákazníkov. Nechajte  si poradiť s dispozičným riešením a výberom vhodného , kvalitného  cenovo dostupného  materiálu . Naša firma zrealizuje rekonštrukciu Vášho domu , bytu ,  rekonštrukcie kuchyne , chodby  , rekonštrukcie kúpeľne a rekonštrukcie celého bytového jadra  kompletne od A až po Z.


Našou špecializáciou sa stali  :
• rekonštrukcia kúpeľne
• rekonštrukcia kuchyne
• rekonštrukcia bytového jadra

V rámci rekonštrukcie  robíme :
• inštalatérske práce
• elektrikárske práce
• kúrenárske práce
• murárske práce
• maliarske a natieračské práce
• montáže sadrokartónu

a iné remeselné a montážne práce

 

Ďalej poskytujeme poradenstvo :
• pri výbere kuchynskej linky a ich príslušenstva . . .
• výberu nábytku do Vášho nového bytu , domu a nebytových priestorov  . . .
• výber obkladačiek a dlažby , podlahovej krytiny  . . .
• výber vodovodných batérií , kľučiek , dverí  . . .
• výber vhodnej vane , umývadla , WC  . . .


 

 

 

K našej profesionálnej  činnosti patria všetky druhy rekonštrukcií , murárskych prác , stavebných prác , sadrokortonárskych prác a práce s kameňom


Základom každého obytného domu ,alebo vily je betónovanie. Zabezpečujeme kvalitné vytvorenie  mocných a trvanlivých  základov  v akomkoľvek vonkajšom prostredí a poskytnutie  materiálu, aj s dovozom a odvozom odpadu  , spojeným zo stavebnými prácami.
Medzi murárske práce , ktoré poskytujeme , patrí tiež efektná a kreatívna úprava stien, ktorá zahŕňa  prípravu podkladu, odstraňovanie  aj veľmi silných poškodení, spevnenie trhlín , stierkovanie a uhladenie plôch. Pred začatím týchto prác zásadne používame akrylátový základný  náter. Murárske práce ďalej prebiehajú podľa  výberu zákazníka. Podľa toho zvolíme farebný náter, tapety alebo dekoračnú omietku. Poskytujeme naozaj široký výber možností, kto r ý  je uvedený v našom katalógu.
Rekonštrukcia, alebo nová výstavba, to všetko vyžaduje murárske práce, a my garantujeme zákazníkom vytvorenie zdravej klímy v nami upravenej alebo postavenej miestnosti. Špecializujeme sa na kvalitné izolácie vonkajších aj vnútorných fasád a požívame tepelnoizolačný  systém, ktorý šetrí náklady na energiu .Je samozrejmosťou , že naši pracovníci v rámci murárskych prác presne dodržia pôvodný odtieň farby a nespôsobia praskliny alebo porušenie  pôvodnej stierky alebo fasády.
Medzi murárske práce sme zaradili aj izoláciu potrubia. Je to pomerne nová služba, ale vaša náklady na kúrenie sa enormne znížia, pokiaľ sa rozhodnete týmto spôsobom šetriť vaše peniaze.
V rámci murárskych prác prevádzame zateplenie novostavieb, ktoré je predpísané zo zákona vyhláškou o tepelnej izolácii. Ale môžete sa na nás obrátiť aj keď ide o zateplenie časti domu, napríklad iba jednej steny, alebo strechy. Farebné prevedenie  si môžete vybrať podľa katalógu alebo požiadať o dodržanie  pôvodného dizajnu.
Realizujeme tiež  ako murárske práce montáže priečky, alebo priečok a to podľa individuálneho rozhodnutia zákazníka. S nami nemusíte mať obavy o porušení statiky budovy alebo nelegálnosti takéhoto druhu stavby.
Naši pracovníci  v súlade so zákonom a prianím klienta promptne vybavia povolenie na všetky úpravy , opravy prestavby a zmeny v budove alebo budovách, ktoré nám zveríte, podľa cenníka priloženého k objednávke .Týmto šetríme čas naším klientom a o murárska práce našej firmy je zvýšený záujem, pričom naše náklady neprekračujú ceny  v zmluvách.
Tiež nie je problémom montáž odpadov, alebo spevnenie svahov betónovými doskami, vytvorenie umelého jazierka, alebo bazénu, fontány, alebo akýkoľvek druh oplotenia  vášho pozemku, spojeného s osvetlením alebo elektronickou  ochranou , presne podľa vášho priania.
Pre klientov ktorí sa rozhodli pre  výstavbu domu alebo stavbu akejkoľvek budovy na kľúč, poskytujeme finančné poradenstvo, a servis pre všetkých našich bývalých  alebo súčasných zákazníkov.
Pre naše murárske práce je oproti iným firmám výhodou tiež infolinka, pevné ceny za všetky úkony, kvalitný materiál a  profesionálne  prevedenie montáží alebo samotného murovania, až po izoláciu a zabudovanie okien, dverí, kúpeľňového traktu, a položenia dlažieb, mozaiky a imitácii  prírodných materiálov , pričom šetrenie energie a výhody pre trvalých klientov sú samozrejmosťou. V žiadnom prípade nešetríme materiál, alebo  nekupujeme po záruke, alebo od obchodníkov, ktorí  nie sú oficiálne registrovaní v obchodnom registri alebo nemajú licenciu. Našim heslom je profesionalita na vysokej úrovni a vždy.

 

Rekonštrukcia domu :

 

Kvalitná a dobre naplánovaná rekonštrukcia domu je riešením problému obnovy bývania, jeho prispôsobenie moderným trendom bývania, alebo zväčšenie jeho úžitkovej a obývacej plochy. Často krát sa stretávame i s rekonštrukciami domov keď je dom potrebné prispôsobiť iným účelom, napríklad na bývanie a zároveň podnikanie a pod.. Pri rozhodovaní sa o rozsahu a spôsobe rekonštrukcie tu dvojnásobne platí staré známe, dva krát meraj a raz rež. Máme veľa praktických skúsenosti z rekonštrukčných prác rôznych domov a tak vieme ako na to a akým spôsobom. Majiteľ stavby alebo domu určeného na rekonštrukciu v prvom rade musí mať jasnú predstavu ako má dom vyzerať po rekonštrukcii a aké požiadavky má spĺňať, čo sa má dosiahnuť rekonštrukciou. Tak isto by mal mať predbežnú predstavu výšky nákladov ktoré je ochotný do prestavby investovať tak aby prestavba bola racionálnou a zmysluplnou, teda vždy voľba takého postupu aby neboli vykonávané žiadne zbytočné práce a aby pôvodné murované časti boli účelne využité. To sa samozrejme týka i konštrukcie strechy a strešnej krytiny a to z toho dôvodu že rekonštrukcia niektorých časti sa môže vykonať čiastočne a u niektorých musí byť vykonaná celkovo. Na zníženie nákladov v značnej miere prispeje využitie všetkého čo sa dá použiť alebo prispôsobiť. Sme pripravený Vám poskytnúť odbornú poradenskú pomoc už pri samých prvotných začiatkoch plánovania rekonštrukcie, naše skúsenosti a odbornosť dá záruku Vaším správnym rozhodnutiam. Či už sa jedná o samotné zmeny a celkový rozsah zásahu do domu ale i o správnu voľbu technológie prác a výberu vhodných materiálov ktoré budú použité pri rekonštrukčných prácach. Vypracujeme vám predbežný plán a postup jednotlivých prác a urobíme predbežnú kalkuláciu nákladov na materiál a samotný výkon prác. Ponúkame vám i pomoc pri zabezpečení potrebných stavebných materiálov pre vás vo výhodných cenových reláciách. Množstvo predajcov stavebných materiálov na našom trhu umožňuje veľký výber i čo do kvality, vhodnosti a ceny materiálu. Zaoberáme sa touto stavebnou a rekonštrukčnou činnosťou a tak máme dostatočný prehľad o trhu a cenách a samozrejme vlastníme i dopravné prostriedky na dopravu materiálu. Laik je dnes len veľmi ťažko schopný určiť množstvá a druhy stavebných materiálov a nehovoriac už o vzniknutých mu nákladoch na jeho dopravu inými dopravnými firmami. Po ujasnení si predbežného zámeru rekonštrukcie vám spracujeme projekt rekonštrukcie a v prípade nutnosti pomôžeme vybaviť stavebné povolenie, spracujeme pracovný plán, postup prác a rozpočet samotnej rekonštrukcie. Spravidla vždy vykonávame všetky práce súvisiace s rekonštrukciou stavieb. Búracie a sanačné práce spojené s búraním starých striech a krovov, komínov, nepotrených priečok a múrov, osekávanie starých omietok, starých podláh, okien, dverí a ostatného príslušenstva vodoinštalácie alebo elektroinštalácii a vykurovania. Zabezpečujeme vytriedenie využiteľného materiálu k jeho ďalšiemu možnému použitiu, odvoz a likvidáciu nepotrebnej sutiny a ostatného stavebného materiálu. Vyčistenie stavby a jej prípravu na rekonštrukciu. Okrem všetkých stavebných, murárskych, výkopových, betonárskych prác vykonávame i nové elektroinštalačné, vodoinštalačné a plynárske a kúrenárske rozvody, kanalizačné rozvody a septiky a montáž všetkého príslušenstva a zariadení. Naši pracovníci sú profesionálmi v stavbe krovov, podkrovných obývacích priestorov ich izolácie a pokladania strešnej krytiny. Vykonávame všetky druhy zatepľovacích prác či už vnútorné alebo vonkajšie s využitím všetkých dostupných materiálov a technológií. Finálne práce spojené so stierkovaním stien, pokladaním podláh, obkladačiek, úpravy vonkajších fasád a vnútorných odborných maliarskych prác vykonávame kvalitne, vkusne s náležitou presnosťou a precíznosťou. O kvalite nami vykonávaných prác svedčia referencie a ohlasy majiteľov nami rekonštruovaných domov a stavieb. Zaoberáme sa nie len celkovými rekonštrukciami ale často sa stretávame i s čiastočnými, dielčími rekonštrukčnými prácami menšieho rozsahu. V prípade nutnosti zabezpečenia niektorých zvláštnych špeciálnych alebo netradičných prác alebo technológii sme schopný zabezpečiť na ich realizáciu príslušného kvalifikovaného špecialistu. Každý sa pri výbere odborníkov na rekonštrukčné práce riadi hlavne podľa materiálnej stránky, teda výšky nákladov, ale tu treba upozorniť že keď niekto zrekonštruuje dom lacno, neznamená to že práce boli vykonané efektívne, kvalitne a účelne. Hlavným a podstatným je vlastné skĺbenie kvality s efektívnosťou a výškou nákladov. Toto sa dá vcelku úspešne docieliť dobrou vzájomnou spoluprácou objednávateľa a vykonávateľa. Skúsenosti nám umožňujú tento cieľ splniť u každej stavby.

 

 

Murárske práce – remeslo má zlaté dno

 


Snáď každý z nás si pamätá na definíciu remesla. Ide vlastne o akúsi malovýrobu, alebo služba s vysokým podielom ručnej práce, ktorá si vyžaduje odbornosť dosiahnutú vzdelaním či praxou. Po odvedení práce očakáva remeselník zisk, pretože je to jeho hlavná alebo doplnková zárobková činnosť. Tým sa odlišuje od domácej výroby pre vlastnú potrebu. Remeslá však „vymierajú“. Situácia je alarmujúca nielen na Slovensku, ale aj vo svete.
Murárske práce patria k jedným z najstarších remesiel. Murári vo svojich začiatkoch využívali ako stavebný materiál kameň, a preto boli úzko previazaní s kamenárstvom. Dôkazom toho sú spoločné cechy. Spočiatku murári pracovali najmä na stavbe cirkevných objektov. Práce na svetských stavbách a meštianskych domoch boli známe až od 15. storočia. Profesionálne zručnosti si murári často predávali z pokolenia na pokolenie. Rozvoj stavebníctva (najmä vo väčších mestách Uhorska) koncom 19. storočia si vyžiadal veľké množstvo námezdných robotníkov. Murárske práce boli od konca 19. storočia jedným z typických slovenských remesiel. Dodnes je toto remeslo najviac využívané a nie je možné ho úplne nahradiť strojovou výrobou. V súčasnosti ponúka murárske práce množstvo moderných aj tradičných firiem, ktoré dokážu realizovať stavby alebo rekonštrukcie podľa želaní zákazníka. Väčšina z podnikov robí všetky murárske práce -  bežné stavebné práce, opravy a rekonštrukcie v bytovej či priemyselnej výstavbe. Mnohí Vám urobia aj dlažby, obklady alebo dokonca rôzne zemné práce, terénne úpravy a oplotenie objektov. V dnešnej uponáhľanej dobe idú „na dračku“ domy na kľúč. Každý sa snaží minimalizovať svoje životné náklady, a preto sa niektoré spoločnosti orientujú aj na nízkoenergetické rodinné domy alebo byty.  Plánujete vlastnú stavbu alebo rekonštrukciu? Potom je načase využiť prácu odborného tímu. Murárske práce sú  veľmi široký pojem a patrí medzi nie všetko, čo sa stavieb týka - od základových dosiek, cez izolácie, zatepľovanie a zateplenie fasád, omietky až po strechy. Niektoré stavebné firmy ponúkajú aj pokrývačské a maliarske práce, zavedenie vody, kanalizácie a kúrenia. Pred začatím stavby je dôležité všetko naplánovať. V 21. storočí už naozaj nemusíte hľadať na každú prácu inú firmu. Jeden podnik väčšinou zabezpečí komplex služieb podľa vašich predstáv. Pripravia projekty, rozpočty stavieb, zabezpečia inžiniersku činnosť a stavebný dozor. Môžete si nechať poradiť s dispozičným riešením a výberom vhodného, kvalitného i cenovo dostupného  materiálu od profesionálov. Pokiaľ natrafíte na firmu, ktorej prvoradým cieľom je individuálny prístup k zákazníkovi a kvalitne odvedené práce, tak môžete naozaj žiariť spokojnosťou. Konkurencia je aj v tejto oblasti veľmi veľká a neraz to chce vynaložiť trocha úsilia, aby ste si vybrali správnych robotníkov, ktorí Vám poradia a ponúknu riešenie presne podľa Vašich predstáv.

 


Mnoho odborníkov však odchádza za lepšie platenou prácou do zahraničia. Na Slovensku nám tak stále chýbajú kvalitní murári či stavbári. Vo veľkom sa stavajú diaľnice, rozvíja sa bytová výstavba a rekonštrukcia starých bytov. Práca remeselníkov má naozaj nenahraditeľný spoločenský význam. Človek, ktorý do ruky vezme murárske náradie, je dôležitým článkom v zložitej ekonomickej hierarchii. Pílka, rezačka, špachtľa, vodováha, murárska lyžica a pod. stoja za každou tvrdo odvedenou prácou skúsených murárov, za každou väčšou či menšou stavbou.
Murárske práce sa zatiaľ držia „pri živote“. Otázkou zostáva, či to tak zostane aj v budúcnosti pod tlakom finančnej krízy alebo ekologizácie. Možno si pri murárstve ani neuvedomujete, že udržiavate jedno z najstarších remesiel. V každej práci by mal človek nechávať kus seba, len vtedy ju vykonáva naozaj dobre. Stáva sa jeho vizitkou, pečaťou a nálepkou. Murári murujú, lekári operujú...
My snívame o peknom bývaní, no aj murár má svoje sny. Či už stojíte na jednej alebo na druhej strane, tak pravdou zostáva, že uskutočnenie snov vyžaduje mnoho tvrdej práce a nemalé úsilie. Sebavedomie, láska a ťažká práca nás dovedú k splneným snom, oslobodia od chudoby a zabezpečia pohodlie.
Tak nech sa synonymom poctivej práce stane pre Vás aj robotník, ktorý na stavbe spája kameň s kameňom a tehlu s tehlou perfektne namiešanou maltou.
Snáď nám patróni murárov sv. Štefan a sv. Tomáš pomôžu, aby si toto remeslo zachovalo svoju životnosť a bolo stále príťažlivé pre mladých ľudí, ktorí si volia svoju profesiu. Podporujte však aj ostatné tradičné remeslá, ľudovú výrobu a ručné práce, aby sa zachovalo dedičstvo našich predkov.

 

 

 

 

Otázky k murárskym a stavebným prácam  a k rekonštrukcii bytu , kúpeľne a jadra ?

 

Realizuje Vaša firma všetky murárske práce alebo sa špecializujete len na vybrané činnosti ? V blízkej budúcnosti budem potrebovať službu jadrové vŕtanie pretože potrebujem urobiť otvor do základného betónu. Zaoberáte sa aj jadrovým vŕtaním ?
 
Áno naši pracovníci vykonávajú aj odbornú činnosť jadrové vŕtanie do betónu.
 

 

Ako dlho trvá odstránenie bytového jadra , vymurovanie nových priečok v jadre z ytongu , sieťkovanie , omietka , sadrokartónový strop s bodovými svetlami a ostatné tradičné práce v kúpeľni a Wc vrátane pokládky obkladu a dlažby a montáže sanity po odovzdanie a aká je orientačná cena takejto náročnej rekonštrukcie ?
 
Kompletná rekonštrukcia bytového jadra trvá podľa zložitosti zvyčajne od 4 až do 7dní niekedy pri náročnejších alebo požiadavkách klienta aj dlhšie. Cenová úroveň kvalitnej rekonštrukcie sa pohybuje bežne od 1000 až do 1700 Eur tiež platí čím väčšie množstvo stavebných , murárskych a ostatných odborných remeselných prác tým je cena za rekonštrukciu vyššia.
 

 

Zaoberáte sa aj rekonštrukciou starého domu ktorý potrebuje rozsiahlu rekonštrukciu a vlhké múry?
 
Áno naša spoločnosť sa okrem klasických murárskych prác práve špecializuje na rekonštrukciu bytov a hlavne starých domov ktoré si vyžadujú kompletnú rekonštrukciu od drenáže / odvedenia vody od domu / , odstránenie vlhkosti stien a múrov , odstránenie starých omietok väčšinou až na tehlu , nové omietky , nová fasáda , zmena dispozície domu , časté požiadavky na zníženie stropov sadrokartónom / ušetrenie financií na vykurovaní a zakrytie krivých stropov. Na starých domoch je typická stará strešná krytina spolu s krovom takže kompletná výmena krovu a strešnej krytiny je typická. Zabezpečíme tiež výmenu starých zárubní , dverí a okien.
 

 

Ak mám na stene len pár nerovností, musím si nechať urobiť stierkovanie na celej stene alebo stačí len danú časť?
 
Spôsob opravy nerovností na stena je možné odborne odstrániť pomerne jednoducho , rýchlo a hlavne lacno. Kvalitný murár odstráni nerovnosti prebrúsením alebo podobným spôsobom a na danú časť steny natiahne tenkú vrstvu stierky alebo omietky a tú dokonale spracuje a prispôsobí tak že laik voľným okom neuvidí opravovanú časť stierky alebo omietky na stene.
 

 

Požívajú Vaši murári alebo majstri počas vykonávania rekonštrukcie , stavebných alebo rôznych murárskych prác ALKOHOLICKÉ NÁPOJE ?
 
Všetci naši majstri majú PRÍSNE ZAKÁZANÉ akékoľvek požívanie alkoholických nápojov počas pracovnej doby až na výnimku vypitia 1 piva počas obeda / pracovného dňa.
 

 

 

Mám vlhké múry v starom dome viete vykonať takú rekonštrukciu domu aby som sa zbavila v dome vlhkosti? Mám vlhké múry aj podlahu a cítiť v dome plesne.
V tomto prípade je dôležité prísť na dôkladnú obhliadku uvedeného domu a na základe skutkového stavu navrhnúť odborné riešenie na odstránenie daných problémov v dome. Predpokladáme niektoré z riešení : PODREZÁVANIE alebo INJEKTÁŽ MÚROV , HYDROIZOLÁCIA PODLAHY , ZATEPLENIE PODLAHY , POUŽITIE SANAČNEJ OMIETKY , DRENÁŽ a samozrejem s tým spojené búracie , murárske a stavebné práce.

 

Pracujú Vaši murári / vykonávate murárske práce / aj v hodinovej sadzbe alebo pracujete len v úkole?
Drvivú väčšinu murárskych , stavebných a iných rekonštrukčných prác realizujeme v úkolovej mzde nakoľko nemôže vzniknúť situácia takzvaného flákania murárov a murári a iný stavebný robotníci sú nútení práce vykonávať v štandardnom režime avšak niekedy ne je možné požadované stavebné práce urobiť v úkole a v tom prípade sa snažíme prácu ukončiť v čo najkratšom možnom čase.

 

  Realizujete aj kamenný plot  a kamenný obklad a dlažbu ?
 
  Samozrejme za obdobie našej činnosti sme zrealizovali veľké množstvo oporných múrov z lomového kameňa ako aj plotov zo zalievacích tvárnic , z pórobetónu. Kamenného obklady z prírodného ako aj umelého kameňa pokladáme na steny v interiéry ako aj v exteriéry na sokle rodinných domov , ploty a iné. Výhoda kamennej dlažby je hlavne v jej robustnosti , pevnosti a prirodzenosti .
   

 

Anketa

Už ste prerábali BYTOVÉ JADRO ?

Áno (834)
35%

Nie (1 193)
49%

Chcem v budúcnosti (386)
16%

Celkový počet hlasov: 2413

Anketa

Kedy naposledy boli u Vás murári ?

V roku 2013 , 2014 (384)
32%

V rokoch 2005 - 2012 (509)
42%

Pred rokom 2004 (321)
26%

Celkový počet hlasov: 1214

Anketa

Vlastníte chatu alebo starý rodinný dom ktorý potrebuje rekonštrukciu ?

Áno (475)
40%

Nie (374)
31%

Chcem kupovať v budúcnosti (340)
29%

Celkový počet hlasov: 1189

Doporučujeme

Prerábka bytu

Tak ako každý rok zanechá na Nás stopy, tak aj Náš domov starne. Najväčší, najrozšírenejší typ bývania je BYT. Vaše Byty však taktiež starnú, rok od roka sú nekvalitnejšie. Starnúci byt však nemusí byť jediný dôvod PRERÁBKY BYTU. Túžite po nových štýloch? Po inom vzhľade? Nepáči sa Vám Váš...

Maľovanie bytov

Pri vstupe do miestnosti je základným prvkom pri vnímaní priestoru farba izieb, ktorá vytvára celkovú atmosféru objektu. Je nevyhnutné aby sme prispôsobili farbu stien podľa charakteru miestnosti a najmä účelu, ktorému má slúžiť. V prípade obchodných priestorov volíme studené formálne farby,...

Murované ploty

Lacné murované ploty        Bývate v rodinnom dome a ste obklopený susedmi zo všetkých strán? Aj vy máte zvedavého suseda či susedku, ktorá sa objaví vždy v tej najnevhodnejšej chvíli na dvore, práve vtedy, keď niečo robíte, či sa s niekým rozprávate?  Chcete...

Bezpečnostné dvere Trnava

Bezpečnosť je v dnešnej dobe dôležitý aspekt každého obytného objektu. Naše firma sa preto už niekoľko rokov špecializuje na výrobu a predaj kvalitných a preverených bezpečnostných dverí do bytu a domu, prídavných, aj protipožiarnych dverí. Výroba dverí do Vášho domu, bytu alebo kancelárií ...